Zagłębie Sosnowiec remisuje bezbramkowo w 10. kolejce Betclic II ligi z Podbeskidziem Bielsko-Biała

W 10. kolejce Betclic II ligi Zagłębie Sosnowiec zremisowało 0:0 w Bielsku-Białej z Podbeskidziem i rozpoczyna serię 3 meczów bez zwycięstwa. Zamiast play-offów jest środek tabeli.

Podbeskidzie zaglebie prof

W porównaniu do meczu z Olimpią w Elblągu (1:4) w pierwszym składzie nie wyszli Łukasz Uchnast, Piotr Marciniec oraz Bartosz Snopczyński, za to od pierwszej minuty zobaczyliśmy Miłosza Pawlusińskiego, Patryka Mularczyka i Emmanuela Agbora.

Już w 1. minucie strzał w ręce Kacpra Siuty oddał zza pola karnego Marcel Misztal po podaniu Michała Willmanna. W 4. minucie po rzucie rożnym Mularczyka piłka spadła pod nogi Andrzeja Niewulisa, ale jego potężne uderzenie zostało wybite nad bramkę Konrada Forenca. W 12. minucie po cornerze Radosława Zająca interweniował Siuta. W 14. minucie Forenc chwycił futbolówkę po rykoszecie, a uderzał ją Mularczyk. W tej samej minucie do koszyczka Siuty wpadła po próbie Linusa Rönnberga. W 23. minucie po centrze Mateja Mršicia słupek obił Lucjan Klisiewicz. W 27. minucie nad bramką Siuty szczęścia szukał Kacper Gach.

W 47. minucie dwóch obrońców Podbeskidzia przeszkadzało Kamilowi Bilińskiemu, który uderzył bardzo źle. W 54. minucie po zgraniu Gacha zza pola karnego huknął Misztal, zmuszając Siutę do interwencji. W 56. minucie piłkę ręką w polu karnym odbił Emmanuel Agbor, lecz sędzia Kornel Paszkiewicz nic złego nie gwizdnął. W 63. minucie Bartosz Boruń wyłożył futbolówkę rezerwowemu Mateuszowi Ziółkowskiemu, który był za blisko bramkarza Zagłębia i nie był w stanie nic z tym fantem zrobić. W 65. minucie w Siutę strzelił Paweł Czajkowski. W końcówce kilka prób miało Zagłębie, ale były one albo niecelne, albo interweniował Forenc. Ogólnie oba kluby próbowały i, jak widać, okazje miały, lecz te okazje były po prostu 2/10.

Zagłębie Sosnowiec ma serię 3 meczów bez zwycięstwa.

Bilans śląskich drużyn z Podbeskidziem Bielsko-Biała: (1-1-0)

• Podbeskidzie - Polonia Bytom 0:1 w 3. kolejce;
  • Podbeskidzie - Zagłębie Sosnowiec 0:0 w 10. kolejce.

W 11. kolejce Betclic II ligi Zagłębie Sosnowiec zagra u siebie o 17:45 z GKS Jastrzębie.

Podbeskidzie zaglebie zapowiedz prof

Może Cię zainteresować:

Zapowiedź meczu Podbeskidzia Bielsko-Biała z Zagłębiem Sosnowiec w 10. kolejce Betclic II ligi

Autor: Wojciech Sontowski

22/09/2024

Czarni reprezentacja prof

Kadra kobiet na mistrzostwa świata U-17. W reprezentacji są także zawodniczki Czarnych Sosnowiec

18/09/2024

Zaglebie pogon przesuniecie prof

Znamy nowy termin hitowego meczu Zagłębia Sosnowiec z Pogonią Grodzisk Mazowiecki